Konferencja profilaktyczna „Anatomia odpowiedzialności w obszarze ludzkiej seksualności”

Szanowni Państwo!
Już dziś, 22 września, spotykamy się Konferencji Profilaktycznej z cyklu „Rodzina w centrum uwagi”, pod tytułem: „Anatomia odpowiedzialności w obszarze ludzkiej seksualności”, która odbędzie się w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 15.
Miło nam poinformować, że wszystkie wolne miejsca zostały zajęte. W konferencji weźmie udział ponad 200 osób (rodzice, nauczyciele, katecheci, wychowawcy, pedagodzy i psychologowie, dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, pracownicy poradni, przedstawiciele wydziałów edukacji, samorządowcy odpowiedzialni za profilaktykę, członkowie stowarzyszeń i organizacji społecznych działających na rzecz na rzecz dzieci i młodzieży, wychowania i promocji dobrych praktyk) oraz 4 prelegentów: z Tarnowa, Poznania, Lublina oraz Strasburga. Więcej informacji o konferencji na stronie: https://cqq.pl/mqs
Pragniemy również poinformować, że partnerem konferencji „Anatomia odpowiedzialności w obszarze ludzkiej seksualności”, która odbędzie się dziś (22 września) w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim jest Województwo Podkarpackie. Do zobaczenia!

Rzeszów, to tętniąca życiem stolica Podkarpacia. To kulturalne serce regionu oraz ważny ośrodek biznesowy i akademicki. Znajdziesz tu urokliwy rynek, muzea, teatry i masę atrakcji dla całych rodzin. Rzeszów, to także doskonała baza wypadowa do poznawania naszego regionu. Obserwuj Podkarpackie aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź też www.podkarpackie.eu

Poradnia Arka

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej „Arki”, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tej gałęzi naszej działalności.